O nas

Zapewnij sobie wsparcie kadrowo-księgowe dla swojego biznesu, a my zapracujemy na Twój spokój i pewność podatkową
Nasze usługi to:

Szybka pomoc dla właścicieli firm, którzy nie mają czasu na samodzielne angażowanie się w sprawy księgowo-kadrowe i chcą ograniczyć do minimum kontakt z urzędami i dokumentami.

Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cenią swój czas i chcą rozwijać swoją firmę.

Wsparcie dla rozpoczynających działalność którzy mogą czuć się niepewnie w gąszczu przepisów i druków do wypełnienia.

Czy chcesz
i jesteś w stanie być jednocześnie księgową, kadrową i właścicielem firmy?

Niektórzy nasi klienci zanim zaczęli współpracę z nami mówili mniej więcej tak: Ja sobie zrobię to sam i będzie najlepiej.
Dlaczego zmienili zdanie? Bo zrozumieli, że nie są w stanie panować sami nad dokumentami w firmie, zatrudnianiem pracowników, zamawianiem towaru a jednocześnie nie mogą być na spotkaniu z klientem czy w Urzędzie Skarbowym.
Biuro Rachunkowe, którego do tej pory unikali jak ognia (ponieważ to dodatkowy koszt) stało się idealnym rozwiązaniem ich problemów. Tańsze niż księgowa na etacie, rzetelne, szybkie i profesjonalne a co więcej odciążające przedsiębiorcę w jego codziennej pracy.
Czy wszystkie biura rachunkowe są takie same?

Wielu właścicieli firm mówi, że wszystkie biura są takie same – mają ten sam zakres usług, a różnią się tylko cenami. To duży błąd, nie wszystkie biura posiadają ubezpieczenia OC, a księgowi którzy w nich pracują nie posiadają Licencji Ministerstwa Finansów. Biuro Internetowe może nie zatrudniać księgowej, która odpowiedzialna jest za bycie na bieżąco ze wszelkimi zmianami prawnymi bądź klienci w ogóle nie będą mieli dostępu do księgowej.

Co to oznacza?
Klient takiego biura sam musi się szkolić w zakresie przepisów kadrowo – księgowych. Niestety najczęściej o błędach, które przez to popełnia dowiaduje się już podczas pierwszej kontroli. Kwoty mandatów za złe prowadzenie księgowości zaczynają się od kwot 500 zł do nawet 32000 zł. A przecież nikt z nas nie lubi wydawać pieniędzy niepotrzebnie.
Poznaj ofertę i naszą wyjątkową gwarancję
Poproś o bezpłatną wycenę

Możesz zmienić to już TERAZ – oddaj swoje sprawy księgowo-kadrowe w ręce profesjonalistów.